Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 4.5
Operation FinaleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0