Movies
Ratings
492
White ChicksRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0