Titles you rated
Ready or NotRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0- The Accountant 2Rated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.5
Hotel ArtemisRated ★ 2.0
PaycheckRated ★ 4.0- The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- Carry OnRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- Lost in the StarsRated ★ 2.5
- Rebel RidgeRated ★ 3.0
- Leave the World BehindRated ★ 2.5
- BallerinaRated ★ 1.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0