Movies
Ratings
985- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Under ParisRated ★ 3.0

AftersunRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5