Movies
Ratings
568
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0- ForgottenRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0- Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0