Movies
Ratings
473
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0- Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0- The House of UsRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0