Titles you rated
- Good NewsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- The King of KingsRated ★ 3.0
- An Urban AllegoryRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5- IntimaciesRated ★ 4.0
- I Love Thee for GoodRated ★ 2.5
- Like Nothing HappenedRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5- Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
- VagabondRated ★ 4.0
AnselmRated ★ 3.5
NostalgiaRated ★ 4.0
AfterimageRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The IdiotsRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5