Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5- The Pixar StoryRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5