Movies
Ratings
402
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0