Titles you rated
- The UglyRated ★ 4.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5- RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0
- WhiplashRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5- Hijack 1971Rated ★ 2.5