Titles you rated
RebeccaRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0- Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 3.5
Last Tango in ParisRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Camille ClaudelRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0