Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0