Movies
Ratings
1104- Little GardenRated ★ 4.0
- I Haven’t Done AnythingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Marui VideoRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 3.0- Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
- Kill BoksoonRated ★ 4.5
- Sister JRated ★ 3.5

The AnchorRated ★ 2.5