Movies
Ratings
306
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5

Expend4blesRated ★ 0.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.0