Movies
Ratings
833
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Stolen IdentityRated ★ 2.5- UnlockedRated ★ 3.0
- The Teachers: pink, nature trail, ridge between rice paddies, plumRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5- Celeb Five: Behind the CurtainRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0