Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5