Movies
Ratings
352
Lady BirdRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0- NonnasRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5- Tune in for LoveRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5