Movies
Ratings
35
CocoRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0