Movies
Ratings
153
Queen of WalkingRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5- 10 MinutesRated ★ 4.0
- WeekendsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Mary ShelleyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0