Movies
Ratings
534
American History XRated ★ 2.0
The Great DictatorRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 2.0
The KidRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
The English PatientRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Vive L'AmourRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0