Movies
Ratings
77
InterstellarRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5