Movies
Ratings
172
BurntRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0- The Starry nightRated ★ 5.0

Hyena RoadRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0- Hear MeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5