Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The MauritanianRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
We Can Do ThatRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5