Movies
Ratings
700
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5