Movies
Ratings
436
Phantom ThreadRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0