Titles you rated
FallRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0- LobbyRated ★ 3.0
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 1.5
Paranormal Activity: Next of KinRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5- Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
The WatchersRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- SukhavatiRated ★ 2.5