Movies
Ratings
79
The MatrixRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The CaptainRated ★ 3.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue Part 2Rated ★ 3.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue Part 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue Part 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
NoahRated ★ 1.5
Mr. JonesRated ★ 4.0
Given the MovieRated ★ 4.5
Baragaki: Unbroken SamuraiRated ★ 1.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
MeruRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 4.0
The Man with the Iron HeartRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5