Movies
Ratings
567
Sing StreetRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
JoyRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0