Movies
Ratings
243
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5