Movies
Ratings
1182- The UnforgivableRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Train DreamsRated ★ 3.5
HysteriaRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5- The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5- SiratRated ★ 3.5
- You Are More Than BeautifulRated ★ 2.5
- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Baby's Day OutRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5