Movies
Ratings
1138
Almost FamousRated ★ 3.5
Green Street HooligansRated ★ 3.5- Paradise is BurningRated ★ 2.5
Mauvais SangRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5
Repo ManRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5- Waikiki BrothersRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in VeniceRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.5
HookRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0