Movies
Ratings
523
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.5- The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0