Movies
Ratings
371
Meitantei Conan: Highway no DatenshiRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Colors WithinRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita's Earth SymphonyRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Baby AssassinsRated ★ 4.0
Caught in the NetRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0