Movies
Ratings
362
It Chapter TwoRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
Birthday GirlRated ★ 2.5
LambRated ★ 2.5
SkinRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
SmileRated ★ 4.0- Smile 2Rated ★ 5.0
Afternoon DelightRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
IntoleranceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5