Movies
Ratings
301
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- Making 1899Rated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AirRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The Good FatherRated ★ 3.0
UsRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5