Movies
Ratings
563
Sentimental ValueRated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0- DyingRated ★ 4.0
KneecapRated ★ 3.5
Night CallRated ★ 3.5- Force of LoveRated ★ 1.5