Movies
Ratings
386- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5