Titles you rated
- The MatchRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5