Movies
Ratings
932- Bring Her BackRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 1.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Solo Leveling -ReAwakening-Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0- K-NumberRated ★ 3.5
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Ultraman: RisingRated ★ 3.0