Movies
Ratings
36
She's the ManRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0