Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- ParadiseRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
High and LowRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0