Movies
Ratings
284
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5- Our PresidentRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0- Yourself and YoursRated ★ 4.0

The WailingRated ★ 3.5