Movies
Ratings
466
WhiplashRated ★ 4.5- PiperRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0