Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 2.0
No BearsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5