Movies
Ratings
18
SicarioRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0