Movies
Ratings
106
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0