Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5- The UnforgivableRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
VacationRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5