Movies
Ratings
430- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5