Movies
Ratings
210
Revenge in KobikichoRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Akira to AkiraRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.5