Movies
Ratings
317
GravityRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Things You Can Tell Just by Looking at HerRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5- A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.5
ElleRated ★ 3.0
On Body and SoulRated ★ 1.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0